Jakie kombinezony motocyklowe warto wybrać?

W Polsce jest bardzo duża moda na motocykle, dlatego też na rynku pojawia się coraz więcej rzetelnych firm, które oferują wysokiej jakości kombinezony motocyklowe. Z niniejszego artykułu dowiedzą się Państwo na które modele warto postawić i na co zwracać szczególną uwagę przy ich wyborze.

Skórzane kombinezony – o czym należy pamiętać?

W przypadku kombinezonów motocyklowych kluczem do sukcesu jest tak naprawdę to, aby postawić na odpowiedni rozmiar. Uwagę należy skupić przede wszystkim na długość rękawów. Idealny kombinezon motocyklowy musi być perfekcyjnie dopasowany do ciała, dzięki czemu w 100% będzie spełniał swoje zadania i ładnie będzie się prezentować. Sporą zaletą naturalnej skóry jest to, że z biegiem czasu automatycznie dopasowuje się ona do sylwetki, dlatego też wybrane modele po przymierzeniu nie zawsze muszą być wygodne. Zadbać należy jedynie o to, aby poszczególne protektory idealnie układały się na łokciach, barkach i kolanach.

Co powinien posiadać dobry kombinezon?

Wysokiej jakości kombinezon na motor powinien posiadać porządny protektor pleców, barków i łokci. Przydać może się również specjalny slider na barkach i kolanach. Najlepsze modele bardzo często posiadają dodatkowy ochraniacz klatki piersiowej i garb aerodynamiczny. Oryginalne kombinezony motocyklowe od renomowanych producentów koniecznie muszą posiadać podwójne albo potrójne szwy, dzięki czemu kombinezon nawet po wielu latach użytkowania prezentować będzie się bardzo okazale. Godny uwagi jest kombinezon na motor, który wyposażony jest w certyfikowane protektory.

Comments are closed.